| Rihhana1 a întrebat:

Unde ai gasit marea iubire?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Pe actuala meu iubit ce sper sa fie si ultimul si marea mea iubire il stiam de cand am fost mica. Familia lui era vecina cu bunici mei si mereu faceau glume ca o sa ne casatoreasca mai in colo.
Dar drumurile ni s-au separat la scurt timp si ne-am regasit dupa multi ani pe facebook.Am inceput o discutie pe net apoi la telefon si pe urma am concretizat relatia.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In basme, filme lacrimogene =eram pe stop de priveam asa ceva, in rest ma intreb daca exista asa ceva pentru mine

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

In lectrura!

| HadesSs a răspuns:

Pe Badoo laughing

| wpetterssone a răspuns:

Marea Iubire am găsit-o la Dumnezeu.

| 90210 a răspuns:

Pe Tinder. Sunt impreuna cu prietenul meu de 1 an si 2 luni.

| asdf2kpower a răspuns:

La nastere. era mana mea dreapta.

| Mihaigay a răspuns:

Pe centura la petrom