| WasssapG a întrebat:

Salutare! Am 16 ani si inca sunt virgin.De o perioada eu impreuna cu o foarte buna prietena am inceput sa ne batem apropouri reciproc despre sex si aceasta imi tot spune ca vrea sa facem sex.Ea nu stie daca sunt virgin sau nu dar ideea e ca imi este foarte frica sa nu o dezamagesc in sensul sa ma tina putin ca in rest ma prind pe drum.Ce as putea sa fac? Din cate stiu prima partida tine doar cateva secunde.Iar a doua problema este ca am penisul destul de mic (10-11cm) si aceasta are experienta si cu alti baieti.Ma bucura faptul ca aceasta vrea sa facem sex deoarece simt o atractie sexuala foarte mare fata de ea si pentru ca este o fata care in mod norma nu s-ar uita la un baiat de peste 100kg.Multumesc anticipat!

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu esti la varsta la care sa faci sex, vezi ti de scoala si tu si ea. Sexul mai poate astepta.

| Simpatic a răspuns:

Ai fi norocos daca o fata cu experienta, posibil care arata foarte bine, iti acorda aceasta sansawinking

"Din cate stiu prima partida tine doar cateva secunde"

nu ai auzit bine, nu este nicio regula in acest sens

| Violleta2022 a răspuns:

La 16 anisori esti inca foarte mic pentru sex, fiindca nu-ti poti lua reponsabilitati si nici intemeia o familie, acnd tu insuti esti inca copil minor.

Eu zic sa mai astepti sa mai cresti, ca nimic spectaculos nu te astepata la varsta asta, mai ales ca esti stresat de un penis atat d emic.

Iar daca esti obez, cu greutatea de peste 100kg, te sfatuiesc sa pui mana serios sa faci sport ori sa tii dieta drastica, fiindca penisul tau este ingropat in grasimea pubiana, de aceea este atat de mic.

| mihai69 a răspuns:

Esti sigur că nu vrea să își bată joc de tine?

| dullcat a răspuns:

Buna.O spui de parca e ceva rau.Pe masura ce avansezi in varsta iti dai seama oricum ca nu e nimic wow. laughing In locul tau m-as gandi mai in perspectiva, daca merita sa faci sex cu prietena si sa risti sa va stricati relatia de prietenie, asta desigur daca chiar pe prietenie se bazeaza si nu pe sentimentele tale fata de ea, care cel mai probabil s-au conturat de mai mult timp? Sex vei avea ocazia sa faci cu oricine, insa sa o faci cu unul dintre putinii oameni cu care socializezi se poate sfarsi urat.Mai adaug ca nu doresc sa fiu pesimista, insa asa cum a zis mihai69, exista si o sansa ca ea sa fi zis asa la misto? Nu stim, tu ar trebui sa stii, in functie de tipii cu care ea a mai fost.Si, din nou, nu doresc sa te dezamagesc, dar prima experienta e cat se poate de awkward pentru toata lumea, nu ai ce face pentru a schimba rezultatul.laughing Macar cautati sa va protejati si sa nu va credeti in filmele xxx, ca nu-i deloc asa in realitate. Spor in a lua o decizie ok pentru tine/voi.

| Emilian65 a răspuns:

Eu, zic ca este bine sa mai aștepți pana la inceperea activității sexuale. De ce? În primul rand, fa ceva sa mai slabesti(sport, dieta recomandata de un nutritionist).

| Robert2526 a răspuns:

Nu prea ai ce face, fa-o si gata.Ai putea incerca ca atunci cand te masturbezi, sa incerci sa opresti ejacularea, asta poate ajuta sa te controlezi mai bine la momentul cand o sa o faci. Poti sa ii spui ca pentru tine este prima data. Sa va protejati neaparat.

| Felissa13Eden a răspuns:

Esti destul de micut pentru a-ti incepe viata sexuala, dar daca vrei sa o faci nu te putem opri noi. Foloseste prezervativ, tine cont de preludiu si fii atent la reactiile ei, ce ii place, ce nu ii place. Nu e nicio regula ca prima data sa fie naspa, plus ca ea nu mai e virgina, deci o sa fie mai usor,

| ILikeBlackCats a răspuns:

Deci tu ai peste 100 kg?

| thefireboy69 a răspuns:

E din cauza gravitatiei. Mai aduni 2 si iti faci propria orbita.