| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata, suntem in relatii bune, prieteni de o viata big grin si o luna in urma eram la o tabara de zi. Doua zile ea a lipsit, iar in aceste 2 zile nu aveam chef de ceva. A 3 zi a fost fix asa, nu rideam la glume, ceea ce de obicei fac, insa la sfirsitul zilei a venit si ea in tabara. Nu stiu cum asta a fost dar dispozitia mea brusc a sarit in sus, am inceput sa ridem si so on. Am petrecut-o pina acasa, si asta a fost tot. Am inteles ca ceea ce m-a facut asa,, sad" cum am spus, a fost anume lipsa ei. I-am promis o iesire la McDonald's, o luna in urma, dar am fost ocupati amindoi si nu am mai mers. Well, nu stiu daca e o problema, ea e mai mare decit mine cu 6 luni. Cum ma sfatuiti, sa merg mai departe, la Mac, should I continue?

4 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Normal.

| AOLEVRIC a răspuns:

Normal ca da, ce conteaza daca e mai mare ca tine. Se vede ca o iubesti [ daca pot sa spun asa] daca toata dispozitia se schimba din cauza ei.

| 7639781254 a răspuns:

Yes, honey. I think you should continue. It looks like you like her. Good luck!

| NiKoLeT a răspuns:

6 luni nu e un an, 2-3, nu e mare diferenta(dupa parerea mea). Daca ea nu are pe altul, poti sa incerci