| XsE3xy a întrebat:

Am 16 ani si imi place de o colega.
In general vorbim des pe wapp, astazi la ora de TIC am stat impreuna, ea sprijinindu-si piciorul de al meu. In pauze cand vin de afara, ea ma pune sa o mangai pe mana, fiind singurul baiat din clasa. In aceasta seara m-a intrebat daca vin la un club local. Ma gandeam sa o intreb daca vrea sa mergem amandoi odata.
Apreciez orice raspuns

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ti-a dat de inteles ca ar dori sa fii chiar tu cel care sa o duca/insoteasca la respectivul local/club. Ar fi pacat sa ratezi o asemenea oportunitate deoarece nu se intampla sa ai parte de asa ceva prea des in viata.Actioneaza fara a mai sta pe ganduri. Succes.

| Emilian65 a răspuns:

Nu refuza invitatia. Altadata o sa vrei sa fii invitat si nu te va invita nimeni.

| radical a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa o intrebi pentru ca n-ai nimic de pierdut si poate zice da