| TheJoker1 a întrebat:

Sall Tpu.Am mare nevoie de ajutor sunt disperat am inghiti o un lantuc dar era mic si era de metal in capat avea un clopotel dar era mic sa nu uitati asa si imi este ffffffffffffffffffff frica de ce o sa se intample va rog ajutati-ma imi este foarte frica Ps nu era ascutit

Răspuns Câştigător
| Ioana_9271 a răspuns:

Nu cred ca ai sa patesti nimic am inghitit si eu unul cand eram mica trebuie sa vezi daca l-ai dat afara cand mergi la wc orkm nu cred ca se poate intampla ceva

4 răspunsuri:
| sL0boz a răspuns:

Auuuu trebuie sa te uiti in caca! du-te un medic de familie si iti zice el ce sa faci, cel mai bine asa.

| Meludu a răspuns:

Eu cred ca va iesi pe partea cealalta asa ca stai calma

| lulucel a răspuns:

Du-te la Urgente pana nu faci niste complicatii... poate o sa iti dea ceva sa vomiti!

| lulucel a răspuns:

Sau incearca sa vomiti!