| andra_5726 a întrebat:

Il plac foarte mult si i-am dat de inteles de nenumarate ori... Uneori am senzatia ca si el ma place sau cel putin are o sensibilitate fata de mine dar alteori imi vorbeste sec si ma evita pe cat posibil. Nu stiu ce sa cred, cum sa ma comport. toata lumea imi spune sa-l las balta dar mi-e foarte greu caci il plac enorm straight face Il cunosc de putin timp si am ajuns sa tin la el asa cum nu am tinut la nimeni pana acum asa ca chiar nu stiu ce sa-i spun, cum sa-i mai spun ca-l plac. [orice sfat e binevenit straight face]

Răspuns Câştigător
| StaceyG a răspuns:

Nu te grabi sa ii spui ca il placi in timp is va da seama ca u il placi si daca te place te va intreba daca vrei sa fi cu el.in timp o sa ii cunosti defectele.

2 răspunsuri:
| Stefania_8197 a răspuns:

Buna. Pai si eu am patit la fel. Ba chiar mai rau. In fine. faza e ca acum doua zile l-am vazut de mana cu o alta fata. Deci, eu te sfatuiesc sa uiti de el.stiu ce e greu(eu inca lucrez la asta), dar iti spun sincer ca e cel mai bine. Cred ca baietii care fac asa vor doar sa se amuze putin pe seama fetelor care au o slabiciune pentru ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda.si eu sunt in aceeasi situatiestraight face