| Sabyynna a întrebat:

Il iubesc si nu pot sa stau suparata pe el. Joi ne-am certat si vineri cand am urcat in autobuz am vrut sa ma asez in fata lui sa vad ce zice. Dupa ce m-am asezat a venit la mine si a inceput sa-mi zica sa-l iert ca acum si-a dat seama ca aveam dreptate: ca el e foarte des un nesimtit si ca nu ma lasa niciodata sa zic nimic si ca are gura mare si ca regreta si vrea sa fim iar prieteni foarte buni. Eu i-am zis ca nu e adevarat, ca vrea sa fim iar prieteni buni ca sa ii mai imprumut bai si sa il ajut la teste, dar el a zis ca poate sa ramana repetent si ca nu ii mai trebuie niciun ban atat timp cat noi suntem impacatii si vorbim si a promis ca nu mai vorbeste urat cu mine niciodata si ca se va comporta frumos. Pana la urma l-am iertat.
Vineri, cand eram in autobuz tot vorbeam si el se tot juca cu perdeaua si eu i-am zis sa o lase ca o rupe si a zis ca nu pot fi sigura ca el o lasa si mai bine sa il tin de mana ca sa nu strice nimic. Si eu am fost de acord.
Sambata am fost la o fata si l-am intrebat daca vrea sa iesim in oras si a zis ca da, ca vine cu primul autobuz, dar noi doua sa il asteptam in statia de autobuz. Ne-am dus noi, dar el nu a venit cu autobuzul, asa ca noi am plecat.
Joi, cand eram ceertati, mia- dat ignore sau s-a dat pe invizibil doar pentru mine si eu vreau sa vorbesc cu el si sa il intreb de ce nu a mai venit. M-am tot gandit si nu stiu daca sa il iert, pentru ca mi-a promis ca vine si a zis sa nu plec cu ce autobuz vroiam si eu am mai ramas in oras pentru el, dar el nu a venit.
Voi ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

NESIMTIT

*majuscule* robotelu' asta oh go on

| mona a răspuns:

Nu te merita tipu

| AndreeaTicovschici a răspuns:

Nu are sens. Este nesimtit, nu te merita, ce s-a intamplat cu tien, Daca dai apa la soareci asa va face mereu, asculta la mine love struck