| NimeniDeNicaierii a întrebat:

Intrebare pentru fete: Va deranjaza daca prietenul vostru nu petrece prea mult timp cu voi? Si ca marea majoritate a timpului si-o petrece cu baieti, este certat cu scoala si nu prea da pe acasa, da va suna mereu si va spune unde e si ce face si va cam pune pe locul 2? Vreau sa mentionez ca asa am fost din totdeauna si ea stia de la inceput cum sunt. Ea imi spune mereu ca nu are nimica, ca este viata mea si ca accepta si nu o doare ca ii fac asa, a si o mai si insel asa din cand in cand si dupa ii spun si imi spune ca nu are nimica atata timp cand tot la ea ma intorc. Eu vreau sa stiu daca sufera sau nu? ca mie nu-mi spune, vreau sa mentionez ca eu o iubesc mult dar nu pot sa ma schimb asa brusc. Astept raspunsuri cat mai multe, funda si la toti votwinking

Răspuns Câştigător
| pink10 a răspuns:

Normal ca sufera mah porcule! Du'te cu Dumnezeu inainte si lasa fata in pacewinking Du'te la panaramele tale, daca nu esti in stare sa iubesti! Daca mie mi'ar face asa ceva iubitul meu l'as calca in picioare! Saraca fata, da' si ea e proasta ca sta cu unu ca tine :-J Cica " a si o mai si insel... ", o nimica toata nu?raised eyebrows Panarama de baiat ce esti :-J Okei, nu zic nimic, iesi cu baietii, stai la o bere, la ceva... Dar sa ajungi sa o inseli ca asa ti se scoala tie, esti chiar demn de mila :-J Sa stii ca daca o iubeai, nu trebuia sa fie pe locul 2 :* Da?batting eyelashes Iti dau un sfat, doar asa daca vrei sa tii contwinking
Din cate ai zis despre aceasta fata, te iubeste prea mult si una ca ea nu o sa mai gasestiwinking Gandeste'te bine, daca esti pregatit sa te schimbi, daca esti pregatit sa ai niste responsabilitati, daca esti pregatit sa te maturizeziwinking Daca nu, nu o mai face sa sufere si rupe relatia [ daca se poate numi asa straight face ]
Mult noroc! :*
Funda?batting eyelashes

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sufera ca un caine! Nu meriti o asemenea fata,deloc nu o meriti! Oricum,nu-ti fa griji, toate aici se platesc, intr-o zi o sa-ti fie si tie la fel de bine cum ii este si ei acum.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Daca as fi in locul prietenei tale ti-as da un sut in c*r. Serios.

| Азбука a răspuns:

Stai linistit, curand apare unul care ii acorda tot timpul si atentia de care ea are nevoie.

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Cei drept toata vina e a ta! happy
partea buna e ca. faptul ca ai postat aceasta intrebare inseamna ca totusi iti pasa tongue

parerea mea e ca trebuie sa te revansezi fata de pers iubitatongue. te va intelege cat va putea dar intr-o zi va pune punct straight face si va fi doar vina ta!

| Ceapone66 a răspuns:

1. Fara suparare, esti un idiot. 2. Bine-nteles ca sufera. 3. Oricine isi poate schimba obiceiurile proaste. 4. Termina naibii cu viata gen BUG Maifia, nu te ajuta cu nimic.

| NimeniDeNicaierii explică:

Pai am incercat sa o las da sufera prea mult, am vorbit chestia asta cu ea acum 3-4 luni si incepuse s-o ia razna nu o mai interesa de scoala de viata de nimica, incepuse sa le spuna prietenelor ei ca viata nu mai are rost chiestii daste si nu mai stiu ce sa fac de aia am cerut cat mai multe sfaturi.

| purplegirl1234 a răspuns:

Pai frate tu ai cam multe pretentii, o inseli nu stai cu ea, orice fata sufera din cauzele astea, asta daca chiar e fata. Nu te mai purta asa cu ea si fii mai romantic cu ea s-ar putea sa o patesti, poate ea chiar sufera si nu vrea sa iti spuna, poate e timida... Incearca sa te schimbi, daca o iubesti si acum serios hotaraste-te ori cu ea ori cu altele!