| xFaith a întrebat:

happy Am si eu o intrebare legata de un amic de al meu.
Deci, pe mess vb cu mine mult straight face chiar foarte mult. Dar cand e sa ne vedem fata in fata undeva pe strada abia daca imi spune "buna" "cf" etc. mantionez ca il plac foarte mult.[ scuzati`mi categoria ]

Răspuns Câştigător
| 1992 a răspuns:

Pai in primul rand categoria e buna happy
Acum el poate e timid sau poate cand te vede mai e cu cineva in general toti baietii sunt de treaba cand sunt singuri,cand mai cel putin e un alt baiat in preajma el vrea sa impresioneze sa se dea tare.
Incearca sa-l intrebi de ce face asa, chiar si pe mess e ok sa-l intrebi asta, scrie i-ati inima in dinti si dai odata enter happy pe urma totul vine de la sine
Bafta :*

3 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Poate e timid sau nu ştie cum să te abordeze faţă în faţă. Spune-i ceea ce ne-ai spus nouă acum, el sigur are un răspuns pentru nedumerirea ta.
Şi dacă-l placi, dă-i de înţeles acest lucru, apropie-te de el. Iar afară, abordează-l tu, întreabă-l mai multe chestii; poate reacţionează.
Baftă!

| 4l3x a răspuns:

Pai probabil ca te place ca amica, sau poate te iubeste dar nu vrea sa isi arate sentimentele, sper ca te-am ajutat big grinstraight face

| Vanyum a răspuns:

Pai eu unul am mai intalnit situatia respectiva, sunt 2 motive pentru care in viata reala iti spune doar "buna, cf "
1. Ii e rusine cu tine in viata reala si e genul de persoana caruia ii place sa aiba cati mai multi prieteni virtuali sau
2. Si lui ii place de tine si e prea timid sa faca primul pas...