| ramonarmn a întrebat:

Hei. Vreau sa va spun intreaga mea poveste si va rog sa-mi dati sfaturi.
Acum un an am cunoscut un baiat care mi-a propus sa fac cu el si nu am acceptat. Recent, prea schimbam relatiile pentru ca toate dadeau gres straight face si ma saturasem deja. si acum 2 zile l-am vazut iar pe baiatu' asta. nu il mai vazusem de 1 an. si am inceput sa vorbim. ne-am cuplat. si s-a comportat foarte frumos cu mine. m-a chemat la el si pana la urma m-a dezvirginat si. adica eu nu regret nimic pentru ca mi-a placut de el si imi place si s-a comportat foarte frumos cu mine :d. in fine. faza e ca mi-a zis dinainte ca el daca are nervi si o sa si-i verse pe mine sa nu ma supar ca tot cu mine ramane. astea. straight face. si de cand am facut-oa cum 2 zile si cand il sun imi vorbeste frumos dupa imi zice ca ma suna el si nu ma mai suna nu nimic adica nu ma cauta deloc deloc. si nu stiu ce sa cred. SFATURI! DAU FUNDA! puppy dog eyes

9 răspunsuri:
| princess87 a răspuns:

S-a folosit de tine

| neutrino a răspuns:

Nimic nou sub soare: o fata a fost din nou pacalita ( cu voia si la dorinta ei!?) de un baiat. Acesta, asa cum este normal in astfel de cazuri, a plecat si fata plange ca nu a avut noroc. Nu ai decat sa accepti si sa recunosti adevarul.

| SunnyDay88 a răspuns:

Sexul nu schimba sentimentele unui om. daca prima oara v-ati despartit din cauza asta, inseamna ca nu a tinut la tine destul cat sa te astepte, el a vrut sex si atat (si n-a pierdut la faza asta din moment ce tu pana la urma tot i-ai cedat... fara sa se chinuie prea mult si sa stea dupa fundul tau).
acum... povestea e aceeasi. lui nu-i pasa, pentru ca nici nu i-a pasat vreodata (doar te minte frumos), iar tu incerci sa-l faci pe dracu in 4 ca sa il apropii de tine.
daca vrei sa fii fericita si iubita, cauta pe altul care sa se tina dupa fundul tau.

| Alicezzz a răspuns:

Poate ca adevarul doare, dar ai fost naiva, este bine ca nu ai regrete!

| L7w7n7d7 a răspuns:

Şi-a atins scopul.
El şmecher, tu naivă.

| catalin02 a răspuns:

Baiat de cartier smecher, draga este o poveste trista dar asta e crudul adevar uni vror doar sex, si-a atins scopul sh acum nu mai vrea sa auda de tine.nu stiu sfatul meu ar fi sa il dai uitari

| soricelulRulz a răspuns:

Cu siguranta nu iti va placea ce iti voi zice, s-a pefacut. trezeste-te la realitate, ai fost doar o jucarie, s-a purtat frumos cu tine doar ca sa te convinga sa te culci cu el, acum nu mai are nici un interes logic ca nu il mai intereseaza la fel de mult, dar poti sa ii spui si lui asta, sa il intrebi de ce s-a departat de tine

| gage a răspuns:

O sa te cautewinking. Sa te mai dezvirgineze o data laughing si apoi inca o data si tot asa...

| GloriaAdela a răspuns:

Ai ramas cu ochii in soare.El doar si-a atins scopul. Tu nu trebuia sa o faci.Ai fost naiva... El poate este un smecher de cartier, care poate a facut ce ti-a facut tie, la multe fete. Incearca sa-l mai suniwinking :*