| Andrei29A a întrebat:

Hei TPU, se poate întâmpla ceva dacă o faci de 5-6 ori pe noapte cu o fată virgină? Adică îmi fac griji în privința ei

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Imediat dupa ce s-a realizat dezvirginarea, este indicat si recomandat ca in functie de durerea resimtita pe parcursul sexului sa urmeze o anumita pauza, timp suficient in care sa dispara complet atat durerea cat si senzatia de usturime si in cazul in care sangerarea a fost mai intensa si mai abundenta, pana cand posibilele rani aparute dupa ruperea himenului se cicatrizeaza complet Nici nu poate fi vorba de a fi intretinute mai multe contacte sexuale imediat dupa sexul de dezvirginare. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Dacă o faci măcar odată consideră-te norocos!

| Emilian65 a răspuns:

Daca este in perioada fertila, cu siguranta ca va ramane gravida.

| JulietteJokes a răspuns:

De ce ai face asa ceva...saracuta. Nu cred ca o sa aibă probleme in afara de dureri si usturime, dar sa iti ceri scuze.

| intrebptcanustiu a răspuns:

Da o sa ii tremure genunchii, nu pateste nimic rau, daca o femeie vrea sa te opreasca se usuca.

| Razvan991 a răspuns:

O sa ajunga la urgente laughing