| Oanix21 a întrebat:

Din ianuarie și până luna asta mi-a venit menstruația la 31 de zile în fiecare lună. Ianuarie (25-31)
Februarie (24-28)
Martie (25-30)
Aprilie (21)-este o dereglare de a venit mai devreme? Sa îmi fac griji de ceva? Contacte am avut pe data de: 3 și 17 luna asta...

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Poate fi o dereglare daca te confrunti cu stres, iei anumite medicamente, ti-ai schimbat stilul de viata si asa mai departe.Adica, multe scenarii sunt plauzibile, nu poti primi un raspuns pertinent exact.Chiar si femeile care au ciclul regulat mai trec prin schimbari, nu e neaparat de speriat.

1 răspuns:
| Emilian65 a răspuns:

Nu este dereglare. Poate ai luat ceva medicamente pentru răceală sa vreo infectie.