| Bianca_papusha a întrebat:

Din ce cauza ma dor foarte tare sfarcurile si cand pun mana pe ele imi sunt foarte tari? Trebuia sa-mi vina ciclul zilele astea dar inca nu a venit, si de cate ori am avut contact sexual ne-am protejat iar prezervativul nu s-a spart niciodata, insa odata si-a introdus penisul in mine iar dupa cateva secunde la scos afara
Ce ma sfatuiti? Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu stiu catsi ani ai de spui ca tsi'ai inceput viata sexuala, dar s'ar putea sa fie pentru ca esti inca in crestere.
Asta e una din motive.

| Pacala a răspuns:

Depinde de cat timp nu ti-a mai venit menstruatia. Poti ramane insarcinata si daca si-a introdus penisul pentru cateva secunde in tine. Daca esti sau nu insarcinata poti afla doar daca faci un test de sarcina. Daca testul iese negativ (fa doua teste, sa fii sigura), atunci sfarcurile te dor si sunt tari pentru ca ti se dezvolta sanii, deci inseamna ca esti inca micuta.

| Dydy_7659 a răspuns:

Si eu patesc la fel. Ma dor sani rau de nu ii pot atinge asta inainte de menstruatie. Probabil ca esti un pic racita si din asta te-a intarziat. Stai linistitahappy

| Dania_3548 a răspuns:

Eu stiu ca sanii se intaresc si te dor atunci cand trebuie sa iti vina menstruatia.batting eyelashes