| robertpopescu12 a întrebat:

Credeti ca e safe sa merg la prostituate dar protejat si la sex oral dar si la sexul normal? Voi ati mai fost? as vrea sa incerc sa vad cum e odata

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Toate, dar absolut toate partidele sexuale trebuiesc protejate cu prezervativ, fiindca SIDA si alte boli cu transmitere sexuala se iau atat prin sex oral, vaginal cat si anal.

| Hyperion7 a răspuns:

Crede-ma,decât să te simți ca ultimul om,mai bine îți faci o prietena și asta e.
Adică da,poate că o să simți câteva secunde de placere,dar senzația de om murdar pe care o vei simți în adâncul tau te va face sa regreți.
Eu personal nu am fost, însă am auzit destul povesti cu femei ușoare și crede-ma, nu au avut happy end, exact ca-n filmele pentru adulți.
Acum na, faci cum creeezi

| VoidEternal a răspuns:

Nope.

| Robert2526 a răspuns:

Din cate femei fac asta de placere, tu te duci sa iei boli de la alea laughing)

| varsanofie a răspuns:

Poti merge linistit happy vezi pe publi24 happy

| Răpităînnori a răspuns:

Prostituatele îs pline de boli cu transmitere sexuală iar tu vrei la ele. Bolile astea se transmit şi prin sărut. Stai acasă şi masturbează-te.

| ioancuza23 a răspuns:

Pe vremea mea le ziceam concubine, daca ghicesti si de ce te premiez, eu zic ca nu merita, sunt o risipa de bani pentru 5 minute de placere, recomand sa iti faci mai bine abonament la sala cu banii aia si sa atragi "natural" doamnele la tine, pace!

| jyxyy a răspuns:

Nu frate gaseste ti o fata sau o retea de prostituate cu recomandari de la prieteni daca stiu ei