| Marianmarianmarian21 a întrebat:

Ce poți face dacă ai primit raport pe ometv după ce ți s-a arătat chestii obscene și după ai făcut aceeasi chestie?

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bravo, inseamna ca in veci nu te mai accepta ca user acolo.

| Marianmarianmarian21 explică (pentru Violleta2022):

Nu m-au blocat cu Doar m-au dat un timp anume de așteptare dar faza e ca te blochiaza și mi se pare normal ca înainte de a te bloca să verifice pe amândoi și în cazul în care sie tu și ea v-ați făcut scene obscene să ne bolchiezi pe amândoi dacă am făcut chestia asta și atunci cel care a început să se gândească de două ori înainte de a bloca

| Simpatic a răspuns:

Nu stiu ce e ometv si nici omegle altceva decat ce am vazut pe net, nu folosesc
cert este ca daca incalci regulile unei comunitati, ale unei platforme primesti sanctiuni specifice
si pe TPU este valabil pentru toti!
ce poti face? pai depinde ce sanctiune s-a luat, doar cei din staff de acolo te pot lamuri asta, daca vrei sa depui contestatie, pagina lor de contact https://ome.tv/contacts/
insa daca ai gresit grav iti dai seama ca nu iti vor scoate sanctiunile

| Marianmarianmarian21 explică (pentru Simpatic):

Păi și ea a făcut o contra venite pe care după am făcut-o și eu dar faza este ca tot ea mi-a dat raport

| Simpatic a răspuns (pentru Marianmarianmarian21):

Si ai fost sanctionat? in ce consta sanctiunea acolo?

| Marianmarianmarian21 explică (pentru Simpatic):

700 de ore de așteptare adică o lună

| Simpatic a răspuns (pentru Marianmarianmarian21):

Trece repede 1 luna sa stiiwinking happy

| Marianmarianmarian21 explică (pentru Simpatic):

Nu am treabă ca mă ține atât mă treaba ca nu mi se pare corect din punct de vedere în care amândoi greșim dar numai unul e tras la răspundere din cauza ceiluilalt care tot el a început și tot el dă raport și nu mi se pare corect

| Simpatic a răspuns (pentru Marianmarianmarian21):

Te inteleg, cam asa este in viata, "plangaciosii" ies basma curata de cele mai multe ori! prin plangacios ma refer la cel care face raportul cum a fost in cazul tau
daca 2 se bat, si cel care incepe bataia este invins si el se duce si depune plagere, cel care l-a batut devine vinovat, desi el a inceput sa loveasca primul!
cam asa se intampla in viata asta plina de "plangaciosi" si frustrati!
n-ai ce sa faci decat sa te resemnezi, eu m-am resemnat demultwinking

| Marianmarianmarian21 explică (pentru Simpatic):

Si asta e drept

| RazvanEu12 a răspuns:

Pai ce ai făcut mai exact? Ce înseamnă chestii obscene?

| Marianmarianmarian21 explică (pentru RazvanEu12):

Fată mi-a arată ceva frumos și eu i-am arată altceva normal tot frumos?