| Drinni a întrebat:

sper ca ma puteti ajuta...ieri pe DIVA channel am vazut un film, despre o fata blonda pe care o chema Dessi si lucra la un magazin cu pesti.Era blonda cu parul prins intr-o plasa si ochelari de nerd.In urma unui pariu un folograf celebru, Rex, o transforma in model, cam atat mai stiubig grin. aveti idee cum se numea filmul si actorul care il interpreta pe Rex?happydau fundita:*

Răspuns Câştigător
| adrianajollie a răspuns:

Filmul : trucuri de femeie sau feminine ceva de genul cauta si tu pe google programul tv tongue