| Anageorgiana144 a întrebat:

Buna seara! Iubitul meu ar vrea sa facem sex anal, nu ar fi prima data. dar de data asta am o senzatie ciudata, nu vreau sa se intample vreun "accident" ce as putea face ca sa previn asta? Si mai am o intrebare, este normal ca nu m-a durut deloc cand am facut prima data sex anal? Adica asta nu e o problema, dar mereu aud ca doare

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Odata ce ai facut deja sex anal, pentru ce vi sa ne mai intrei pe noi?
Clisma si prezervativul sunt elementele obligatorii in sexul anal.

| dullcat a răspuns:

Buna.Daca nu stati foarte bine la capitolul comunicare, nu e ok sa va aventurati la sex asa, fiindca nu doar ca riscati sa ajungeti la situatii extrem de neplacute, dar si increderea rezultata din intimitate se va duce pe apa sambetei, iar locul ii va fi luat de nemulturmiri care se vor tranforma in frustrari.Ce varste aveti? Daca prietenul nu este in stare sa inteleaga ce inseamna NU, e grav.

| Robert2526 a răspuns:

Pai daca nu vrei sau simti orice care te face sa nu vrei acum, spune-i ca nu vrei acum si gata.

Legat de durere, depinde de mai multe lucruri, grosimea penisului partenerului si mai ales de cat de relaxata esti tu, lubrifiantul folosit, etc. Este foarte bine ca nu te-a durut..bafta

| Madaxo97 a răspuns:

Deci nu este prima data, este a doua, sau? Ca sa nu ai vreun accident, sa va murdăriți daca la asta te referi, fa clisma înainte, ai grija sa nu fi constipata, poate chiar să nu mănânci în ziua respectivă, pentru a nu se aduna resturi pe colon. Sincer, mie imi vine foarte greu sa cred când spui ca nu te-a durut deloc prima data, este cam imposibil, oricât lubrifiant ai fi folosit laughing ori partenerul avea penisul foarte subțire, ori ti-ai luat timp pentru a-ti lărgi anusul cu o jucarie sexuală, altfel nu ai cum sa nu fi simțit durere laughing

| eliancodrut a răspuns:

Depinde la ce accident te referi.

| vasileparnaie a răspuns:

Pai daca o are mica e si normal ca nu te doare frate