| Sakura_7901 a întrebat:

Buna!(pentru fete)
Unde va aflati atunci cand v-a venit pentru prima data ciclul si cati ani aveati?happy

Răspuns Câştigător
| alexuzha a răspuns:

Aveam 11 ani si eram acasa...bine dar stiam totul despre ce se va intmpla pentru ca mama vorbise cu mine

27 răspunsuri:
| Monica a răspuns:

Buna Silvia.
Din pacate, ma aflam la scoala ...si aveam 11 ani, parca blushing
A fost teribil de 'rusinos'

| alonet a răspuns:

Deci statistic vorbin in zilele de azi e normal sa fie varsta de 12 ani, huh... cand eram eu de varsta voastra media era 13 spre 14... chiar 15, deci clar ca va pun astea ceva in mancare tongue generatie de consum!happy

| Nebuneală a răspuns:

Bunahappy
Pai stiu ca eram la antrenamentelaughing si aveam 13 anibig grin
Tu?
:*

| fluturas a răspuns:

Acasa, 10 ani

| iubiricaa a răspuns:

Dimineata exact de ziua verishoarei mele le ea acasa la varsta de 12 ani

| Daiana_1431 a răspuns:

Acasa la 12 ani. Nu m-am speriat deoarece vorbisem cu mama. happy

| jolie a răspuns:

Eram la scoala la ora de istorie iar in pauza am mers la toaleta iar cand am vazut m-am speriat abia dupa 5 min.am realizat ca imi venise aveam 11 ani. dar tie?

| chucky_8545 a răspuns:

In Ajunul Craciunului straight face, acasa. 13 ani si 2 lunihappy

| Bianca_2742 a răspuns:

Acasa si eram clasa a VI-a

| andreea_1536 a răspuns:

Pai eram acasa si cred ca aveam 12 anithinking nu mai stiu sigur dar oricum nu te speria, la inceput nu va curge asa de mult incat sa te patezi, o sa simti cand iti curgewinking

| evoke a răspuns:

Acasa, la 10 ani si 3 luni, cand a venit un prieten de familie sa-mi reinstaleze Windowsul. :]

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Heii`! big hug
Paii s-a intamplat cu 3 saptamani inainte sa implinesc 11 ani.hee hee
Din fericire, s-a intamplat acasa, dar m-am speriat ingrozitor pentru ca mama nu vorbise cu mine, iar eu am crezut ca am ceva. laughing
Dar apoi am cautat pe net si nu mi-am mai facut griji. :]]
apoi am vorbit cu mama, si totul a fost okei. :]

| PeeWeeVi a răspuns:

N-am sa uit niciodata cand mi-a venit.la 11 ani de REVELION rolling on the floor

| Alecsandraa97 a răspuns:

Pff... Acasa la 11 ani fix cand era ziua unui prieten. Tin minte ca foloseam enorm de multa hartierolling on the floor cam prin septembrie. Tie?

| SexyGirl4You a răspuns:

13 ani. 2 ianuarielaughingsi.peste noapte.acasa#:-s 2 min eram in stare de soc desi stiam despre cicluhappy

| alina_7796 a răspuns:

Acasa la 12 ani!happyla inceput ma speriasem si tin minte ca in ziua ceea nu am mers la scoala!big grin

| Pepper9 a răspuns:

La 11 ani si 1 luna, acasa.(26 septembrie big grin)

| Sele a răspuns:

Acasa la varsta de 12 ani... Prima data m-am speriat laughing

| AnNaxD a răspuns:

Acasa, 12 ani.cu cateva zile inainte sa fac 13 anilaughing:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acasa

11 aniwhistling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acasa
11 anithinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing imi aduc aminte ca eram in clasa a VI iar data e una de amintit, 1 ianuarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acasa am fost, si am avut 12 ani

| PureCherry a răspuns:

Ahăăăă! Aveam 13 eram acasa parca in vacanta. nu ma stiu bine!

A trecut mult de atunci!

| MittyChan a răspuns:

Aveam 12 ani si eram acasa, si era inainte cu 3 zile de ziua meabig grinbig grinbig grin

| matzu a răspuns:

Paistraight face. la 12 ani acasa peste noapte.big grin

| DianaCiornea123 a răspuns:

Mie mi-a venit ciclul acum cateva zile. laughing)) Eram acasa.
12 ani si 3 luni, aproape 4 in septembrie. :*
Dar tie?