| Forevăr a întrebat:

Pe Facebook, cum poti trece de la o relatie la singur sau invers? big grin

Răspuns Câştigător
| rox13yy a răspuns:

Dai la profilul tau si in partea de sus ai "editeaza profil" dai acolo apoi dai la "prieteni sh familie" iar acolo iti da la prima rubrica "starea civila" si acolo poti sa iti schimbi. sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| Maiia69 a răspuns:

Buna happy

Pai dai la ''editeaza profil'' apoi undeva in partea stanga trebuie sa-ti apara mai multe optiuni, dar tu alegi ''prieteni si familie'' si iar prima optiune e ''starea civila'' si asta e tot

:* bafta