| Gabriel_Nicolae_1968 a întrebat:

Buna imi puteti spune La ce varsta ar trebui sa aiba un om primul sarut

6 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Acum depinde, daca ai o prietena il poti avea de acum dar daca nu esti sigur pe tine ca vre-i sa-l ai acum mai poti astepta pana iti gasesti partenera perfecta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ai timp de prieten/prietena, sarut, imbratisari pana la sex...
Ai tot timpul din lume, cat esti copil, copilareste, vezi de o scoala, gandeste-te sa vezi cum poti avea un viitor, sa ai bani cu ce te intretine, sa poti pune paine pe masa, pe urma astea pot astepta mult si bine.
Fara aer, mancare, apa nu putem trai, clar!
MORI!
Fara astea, se poate foarte bine supravietui!
Te pup!

| slenderica a răspuns:

43.7 ani.

| FartsMaker a răspuns:

L-ai avut deja ..ma-ta nu te-a pupat cand erai mic straight face?

| assasins a răspuns:

Frumoasa intrebare. Doamne ce copii... Nu pot sa cred asa ceva...

| joker17 a răspuns:

Nu este o limita, de exemplu eu am avut primul sarut in clasa a4a(9-10 ani), fa-o cand simti, eu inca mai tin la fata aceea.