| mariaelena33 a întrebat:

am vrut sa cunosc un baiat care mi-a zis ca nu ma suporta si azi pe strada ne-am intalnit..eu veneam acasa de la scoala..am intrat in casa si dupa 5 minute ma sunat si mi-a spus sa ies pe afara..am iesit ..am vorbit..si seara iar ma chemat afara...m-am dus si mi-a zis sa ma asez langa el si m-am asezat si el s-a lipit de mine si ma luat de gat ..si mi-a spus ca pot sa-l pup. Nu stiu ce sa cred! Oare ma place?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Mai intrebi? din moment ce este un lucru atat de evident? Te place si iti doreste prezenta fizica, incearca sa fiti cat mai mult impreuna.Si daca el doreste tu poti sa-l saruti prin asta ii vei demonstra adevaratele sentimente simtite fata de el.

| T0T a răspuns:

Probail te place sau probabil are alte intentii...Ar trebui sa incerci sa il cunosti mai bine.

| Emilian65 a răspuns:

Din moment ce se tine de tine, inseamna ca te place. Dar atentie, aceasta placere sa nu fie pentru vreun interes al lui.

| Țoglă a răspuns:

Nu.

| BellaKiოNana a răspuns:

Trebuie sa fii dusman mai intii ca mai apoi sa deveniti prieteni.Asa si la voi ..chiar daca ti-a zis ca nu te suporta asta nu inseamna ca este asa.Deci posibil sa nu-i fii indiferenta.Mai iesi cu el si vezi ce iti spune, poate iti recunoaste ca te place, sau intreaba-l tu.

| ViseCiufulite90 a răspuns:

Daca a zis ca nu te suporta si acuma te cheama afara si iti zice ca il poti pupa, poate ca urmareste ceva de la tine
nu ai de unde sa stii
poate are un anume scop iar apoi cand si-a atins scopul sa te lase balta
fi precauta si ai grija sa nu se foloseasca de tine

| mariaelena33 explică:

Pai mi-a spus ca nu ma suporta ca avea iubita.dar acum ma place! Si de sarutat nu pot sa-l sarut pentru ca nu stiu