| LordCristobal a întrebat:

Ba,nu știu ce ziceti voi dar Instagramul parca e mai dubios pe zi ce trece.O să vă spun o întâmplare și amuzanta dar și dubioasă în același timp.
Îmi dă mesaje azi o gagica care cică vrea să facă dragoste cu mine prin intermediul camerei video și de asemenea era foarte dornica să îmi arate păsărică in schimb trebuia să ii arat și eu cocoșelul meu.
Bineînțeles că nu am răspuns acestei solicitări dar când m-a sunat pe video am răspuns să vad cum arată la fata.Si să vedeți fata care m-a sunat nu corespundea cu fata din pozele de pe Insta.Si când a văzut că nu vreau sa accept propunerea ei m-a sters de la urmăritori.
Deci care-i șmecheria aici?
Daca picam în plasa putea să mă șantajeze cu înregistrând videoclipul cu mine?
Sau e vorba doar de o fata disperata după sex și afecțiune?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

A vrut sa aiba inregistrare cu tine, sa te poate santaja.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Apoi îți cerea bani.