| Sweet111 a întrebat:

Am facut un video despre prietenii mei... va rog pareri sincere mersi! :x http://www.youtube.com/watch?v=uXTEHHd7PE4
Va rog scuzati categoria! :X mersi! :*

Răspuns Câştigător
| Susana a răspuns:

WOw.wow.wow.super vad ca tii mult la prietenii tai.Bravo as vrea si eu asa prietena superskaia ca tini.))). video-ul rupe chiar e tare suuuuuper.tongue.

8 răspunsuri:
| Sweet111 explică:

Va-s da funda la toti. daca as putea. love struck:Xlove struck

| Sweet111 explică:

Ms. love struck Melodia se numeste: Arash feat. Helena - Broken Angel

| Sweet111 explică:

big grinbig grin Susana da da mersi love struck
b3 b3 b3... mai vrei tu tongue

| carminaburana43 a răspuns:

E frumoasa imi place!

| iLexii a răspuns:

Video e super :X:X Sie eu am prieteni la care tzin foastre mult :X:X Dar imi spui plz cum se numeste melodia de la video? big grin

| CiiIAo a răspuns:

Foarte frumos video...la inceput credeam ca nu o sa pui baieti laughing se vede ca ti foarte mult la prieteni tai si ii aprecezi pentru ceea ce sunt ei

| ēน a răspuns:

Buna m`am uiatat la video tau si este foarte emotionat, se vede cat iti iubesti prieteni![cred ca esti o pers romanticaon the phone si SINCER chiar imi place! BEST FRENDS 4EVER!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte frumos!
intr-adevar nu toti stiu ce este prietenia... funda?