| mariakitty a întrebat:

Am avut adica mai am un prieten foarte bun si imi este ca un frate.imi place de el... dar lui nu ii place de mine. dar el ma crede ca o sora... m-am certat cu el.si a spus ca nu mai vrea sa se impace cu mine niciodata. ce sa fac sa ma impac cu el? va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| Rawwrr a răspuns:

Fa ce iti dicteaza sufletul. Spune-i direct ca iti place de el si de aici...soarta.Succes!

| mariakitty explică:

Iam spus de prima data

| mariakitty explică:

EU i-am spus deja ca imi place de 2 saptamani si se comporta frumos.dar tot suntem certati