| Puppet a întrebat:

Sfaturi de urmat in viata... voi ce ati spune?

13 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Traieste orice clipa... ca si cum ar fi ultima.big grin

| monyk a răspuns:

Daca nu ai iubit vreodata in viata inseamna ca nu ai trait cu adevarat, in viata sa iubesti cu adevarat si sa lupti pentru ceea ce iti doresti, speranta moare ultima!

| Dan a răspuns:

Invata pe altii sa fie mai buni cu cei din jurul lor.

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Invata din greseli big grin

| Gregory a răspuns:

Buna! Crezi in Dumnezeu, pastreaza-ti vie aceasta credinta in El, savarseste cat mai multe fapte bune, infraneaza-te de la cat mai multe pacate, fii puternica si rabdatoare!

| Gregory a răspuns:

Placerea a fost de partea noastra! De aceea suntem aici: ca sa ajutam si la randul nostru sa fim ajutati. Numai bine happy

| georgiana a răspuns:

Ai grija ce-ti doresti!

prfml
| prfml a răspuns:

Ai incredere in tine si urmeaza-ti visurile.

| JoJo a răspuns:

Nimeni nu a zis ca viata e usoara...doar ca merita traita!happy

| Zodiac a răspuns:

"Play the game, don't let the game play you." asta e motto meu. sper sa te ajute.

| Puppet explică:

Multumesc tuturor:*
pentru sfaturihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Dacă știi ce vrei de la viață sigur ești o învingătoare. Bravo.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Atunci cand candva iti da un sfat uitete mai intai la persoana respectiva inainte sa iei sfatu de bun.
2.Totul are o rezolvare...numai moartea nu.