| Ionică a întrebat:

1. Cand a aparut site-ul www.TPU.ro?
2. Comparati site-ul www.TPU.ro cu altele site-uri (gen www.TPU.ro; in limba romana si/sau in alta limba straina). Puteti sa dati exemple de site-uri. Aveti conturi pe alte site-uri? Daca da, cum e?
3. Sunteti multumiti de site-ul www.TPU.ro? Daca da, de ce? Daca nu, de ce?
4. Ce nota merita acest site?
5. Ce am putea imbunatati la acest site? Ce categorii ar trebui adaugate? Ce trebuie sa faca echipa TPU pentru acest site?
6. Ce prezinta acest site pentru voi?
Multumesc!

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

E un site facut pentru a AJUTA cu raspunsuri pe cei care CHIAR au nevoie si nu pentru a-i bombarda zilnic cu zeci de intrebari stupide.

| Klara a răspuns:

Bai Ionica, inceteaza sa mai pui intrebari care seamana cu un test de evaluare la scoala. Dar in fine, o sa-ti raspund politicos la intrebari.
1. A aparut undeva in noiembrie 2008.
2. Nu compar, ca nu sunt la scoala la extemporal, dar ajunge sa spun ca nu se compara TPU cu alte site-uri. Am cont si pe cinemarx.ro dar nu se leaga, si nici nu vad de ce ar interesa pe cineva.
3. Sunt multumita de TPU dar se poate si mai bine, daca n-ar mai fi anonimi cu tupeu, experti alesi pe baza de pile care arunca raspunsuri in scarba si useri care se baga singuri in seama si pun intrebari stupide.
4. Pentru site nota 10, pentru useri nota 2.
5. In primul rand ar trebui sa fie facuta o curatenie generala printre useri si printre intrebarile tampite.
6. Reprezinta site-ul pe care stau cel mai mult.