| anonim_4396 a întrebat:

La ce refera un băiat când ii spune unei fete ca este "buna"? Nu în sensul ala de a fi buna la suflet

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adică are de toate.

| darrio2007 a răspuns:

Ca o shaorma.

| Violleta2022 a răspuns:

De fapt, ti-a spus sub forma de salut!
Spui "buna" tuturor, ca forma de salut si respect, catre o anumita persoana.

| Simpatic a răspuns:

Se refera la corpul acelei fete, ca arata bine cu alte cuvinte, insa este o exprimare mai melteneasca...

| Hyperion7 a răspuns:

Adică are fund mare și probabil și sâni mari, cum zicea și VoidEtetnal, un mod dubios de a-ți spune că ești frumoasă.
Astfel de persoane nu prea pun accent pe bunătatea ta sufletească, ci pe faptul că ai fi buna la pat big grin

| VoidEternal a răspuns:

Un mod mai grobian de a-i spune că arata bine.