| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete:Sa zicem ca e o luna din an in care se pot purta si blugi si fuste cu dresbig grin ce ati purta? fusta sau pantaloni? Acum intrebare pentru baietilaughingvoua baietilor ce v'ar placea sa poarte fetele (in anotimp in care se poate purta si fusta dar se pot purta si blugi) fuste sau blugi?laughing

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Noi, fetele, majoritatea am purta blugi, dar baietii ar vrea sa purtam fustelaughing.

8 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Fuste cu dres, desigur! Daca e prea cald.La revedere blugii! laughing)

| kaya a răspuns:

Fuste fuste si iar fuste cat e cald big grin

| Anecherry a răspuns:

Fusteeeeebig grin

| deea_1980 a răspuns:

Jeans, normal.laughing

| chupachups1234 a răspuns:

Fuste foarte scurte cu colanti. happy Si blugi, cum am chef.

| f a răspuns:

Blugibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Blugi, categoric. Urasc fustele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu as purta blugi!