| Antonik a întrebat:

Hai sa vedem cine imi pune cea mai interesanta intrebare.laughing

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Din cate incercari poate plagia Moga o melodie?thinkinglaughing
K.G.Respectlove struck

| marrr a răspuns:

Oare daca as putea gasi o cale de a calatori in trecut si m-as duce in camera stra-bunicului meu, l-as gasi jucandu-se cu mine si oferindu-mi miere si batoane de ciocolata, asa cum facea intotdeauna? Mi-e dor...

| madia a răspuns:

Te plictisesti rau, nu?

| madycumada a răspuns:

Chiar nu ai ce face?

| Mihaela_1499 a răspuns:

Buna scumpo!
Cum te caracterizezi in 30 de cuvinte, parti pozitive si negative.

Cu prietenie, Diana.

| Mihaela_1499 a răspuns:

@Antonik, dupa parerea mea faptul ca te cunosti amanuntit si iti sti calitatile si defectele nu te face narcisista, petru ca personalitatea nu are legatura cu imaginea proprie.
Multumesc pentru raspuns.
Cu prietenie, Diana.

| Antonik explică:

Buna Diana,

nu as putea sa ma caracterizez intr-un fel anume. Unii poate m-ar considera modesta si narcisista, ceea ce nu imi doresc. Iti dai seama ca fiecare are pareri bune despre el. Daca vrei sa vb da-mi mesaj pe privat si iti dau id-ul meu.

Mercu de intrebare oricumwinking