| anonim_4396 a întrebat:

De ce doare indiferenta atat de tare uneori? Mai ales cand indiferente sunt persoanele apropiate, la care nici macar nu te-ai astepta?

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Nu numai indiferenta doare, dar inerc sa citesc printre randuri... Poti sa fii indiferent in multe privinte, la care te referi tu? Stiu ca la un barbat, baiat, prieten, dar ce anume? E indiferent fata de tine, de munca, de copii(?), de parinti, de vecini? Banuiesc ca la dragostea ta, dar de ce, ce nu merge? Tu il iubesti si el nu-ti raspunde sentimentelor? Trebuie sa fie ceva. Daca vrei, trimite-mi un mesaj si descifram impreuna problema asta complicata. Nu fii trista, poate se rezolva!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, e vorba de mine si surorile mele, e o poveste veche dar care m-a marcat f mult. Ele sunt f diferite in caracter fata de mine, s-au inteles f bine intotdeauna iar pe mine m-au tratat de f multe ori cu indiferenta doar pentru faptul ca nu am vrut sa le fac pe plac in mai multe privinte(sa fiu mai tupeista, ma rog mai multe chestii...)La asta ma refeream...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E ceva normal
Mai ales daca e vorba de o persoana de sex opus pe care o placi
Nu se poate explica sentimentul