| eu_4046 a întrebat:

Dacă ar trebui să oferi un singur sfat unui copil despre viaţă, care ar fi acesta?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Sa nu isi inceapa viata sexuala inainte de 18 ani ca ar fi cel mai mare pacat al lui, sa nu aiba incredere in oricine si sa se descurce in viata pentru ca tati ii este alaturi.

10 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Nu-ti fie teama: intunericul nu doar ca ascunde bau -baul, dar face sa apara si stelele!

| katy a răspuns:

Sa nu se lase influentat de anturaj si de ceea ce vede la altii

| NoChanceForUs a răspuns:

Să folosești întotdeauna prezervativul fiule!

| ZEU93 a răspuns:

Viata nu e usoara, in opinia mea invatand din greseli si fiind o fire pozitiva poti reusi in viata, dar avand si eu 17 ani inca nu pot spune ca am experienta de viata necesara laughing

| KlaudyaAddha a răspuns:

"Sa nu fii niciodata descurajat de probleme sau de greutati, ci incearca sa mergi mai departe cu demnitate, fiindca viata este frumoasa si merita traita din plin si cat mai mult!"

| Crisis a răspuns:

Sa pedepseasca prostia.

| Iama a răspuns:

Viata nu e tot timpul roz dar merita traita macar pentru cei din jurbig grin. sper ca te-am ajutat

| AlWaYsSmYlE a răspuns:

Sa nu repete greselile celorlalti.sa deschida ochii sa nu aiba incredere in nimeni decat in familie.sa nu se prabuseaska la prima suferinta si sa spuna "STOP NUMAI VREAU SA TRAIESK" sa priveasca viata precum un tren cu fericire si tristete care se plimba de colo colo :X

| Siiiiia a răspuns:

In viata sunt multe obstacole pe care trebuie sa le depasesti... asa ca curaj, fii tu insatitongue

| musique_1043 a răspuns:

Nu bea, Nu fuma!