| kevin9 a întrebat:

Cum fac sa ajung convins ca mi-am gasit vocatia, dar mai intai cum o gasesc?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te orientezi la ce iti face placere sa faci in viata

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cum as putea sa am cetatenie americana, dar mai intai sa ajung acolo?

| Nemessys a răspuns:

Cand esti dispus sa faci chiar si pe gratis lucrul ala.

| YouFoundTheDeveloper a răspuns:

Ai pus o întrebare complicată dar după cum știm, toate întrebările au și un răspuns! În primul rând, trebuie să experimentezi multe lucruri pentru a-ți găsi vocația și trebuie să te inspiri din surse diferite care-ți provoacă o stare de bine. Consider că vocația este definită de mai mulți factori și este uneori greu de găsit. Eu urmez o carieră militară deoarece am fost atras de uniforma militară încă din primii ani de viață, participam la parade și apreciam sacrificul pe care personalul militar îl face pentru o țară mai bună. Îți urez mult succes în găsirea vocației! happy