| tonyc7 a întrebat:

Credeti ca Facebook va avea viata lunga in continuare, lumea nesaturandu-se niciodata de el, sau se va desfiinta in curand si in locul lui va aparea o noua retea sociala unde isi vor face conturi majoritatea oamenilor?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și, și. El acum deservește o nevoie. Cât timp o face bine, va crește.

| SingleForOne a răspuns:

Bineînțeles că va fi o altă platformă social media. Multă lume este revoltată împotriva Facebook, dar sunt minoritari, și sunt zeci de ori mai mulți cei care vor să continue să folosească această rețea, atât pentru afaceri și monetizarea conținutului, cât și pentru utilizatorii individuali. Deci, nu dă semne de dispariție prea curând, atât economic, cât și ca existență tehnologică, neinteresant cât de mult sunt împotriviți unii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va mai avea încă un deceniu de acum încolo. Părerea mea.