| sillvana a întrebat:

Ce sa fac daca o tampita tot comenteaza la mine? inainte eram prietene si ne-am certat bine asta a fost acum ceva ani si din nefericire sunt s-a mutat la mine in liceu si acum tot comenteaza la mine, nu vreau sa ma cobor la nivelul ei vreau sa o fac sa nu mai comenteze.ce sfaturi imi dati? si voi credeti in zodii adica ca ce spun aia in zodii e adevarat?

1 răspuns:
| roxitnt a răspuns:

Pai,daca spui ca comenteaza la tine nu o baga in seama... pentru ca ea cu timpul se va plictisi sa mai comenteze si o sa se opreasca.sau cand comenteaza poti sa incepi sa vorbesti cu un/o alt[a] prieten(a) si sa o lasi sa vorbeasca singura! Apropo de zodii eu zic ca nu este adevarat despre ce spun toti acei "cititori" pentru ca ei isi vreau doar banii. Sper ca ti-am fost de ajutor.