| fgdzsffdfzgvfz a întrebat:

Ce parere aveti despre Oleg Brega si despre ceea ce face el?

1 răspuns:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Cred ca are mare intoleranta la paraziti si e mult mai constient de ei decat altii. Tu daca ai avea pe tine paduchi cum ai face? Poate nu e chiar rau ca mai arata lumii care e realitatea in care traim, mai trezeste constiinte. Cica intotdeauna adevarul a fost spus de copii si de nebuni. Sau...cei care spun adevarul sunt considerati nebuni. Esti moldovean? Posibil ca in Ro sunt putini care stiu de el, eu as fi unul.