| FaraNumePls a întrebat:

Ce părere aveți despre actrița aceea care a fost "luată" pe sus de jandarmi? Incidentul acela din Cluj, marșul de umanitate daca nu mă înșel așa de chema.

Răspuns Câştigător
| AC4S4 a răspuns:

Marsul pentru Normalitate.
Femeia a mers acolo suparata din cauza ca pe LGBT i-au pus la periferia orasului, iar pe ceilalti in centru. Au fost si cativa care au mers sa faca scandal la marsul LGBT, insa cand jandarmii au insistat sa plece, au plecat, nu s-au zbatut, nu s-au aruncat pe jos asa cum a facut femeia de mai sus.
Vina in primul rand a fost a ei. Era acolo un eveniment aprobat de primarie. Nu avea dreptul sa tulbure ce era acolo, iar cand jandarmii iti spun sa pleci, pleci.
O mica parte din vina o are si vorbitorul. El a spus ca marsul LGBT este obscen, insa nu a fost nimic obscen. (Dar in viitor probabil va fi - uita-te cum a fost Gay pride London 1974, si cum a fost cel din 2015)

3 răspunsuri:
| syd a răspuns:

Attention whoring, nimic mai mult. proasta cu aere de artista.

Răspuns utilizator avertizat
| Lion56 a răspuns:

Individa respectiva nu avea voie sa mearga si sa tulbure marsul altora. Nu cred ca a mers si a stat acolo linistita, fiindca atunci de unde stiau jandarmii ca nu facea parte din mars? Nu ai voie sa faci asa ceva.
Nu stiu unde a fost marsul lgbt, dar daca intr-adevar era chiar la periferie, felicitari Clujului ca face diferenta intre o majoritate si o minoritate. Sa fim sinceri, se stie ce fac acesti lgbt la marsuri: se trag pe jos, danseaza dezbracati, vulgari, te sperii de ei, etc. Nu duci asa ceva in centrul orasului unde sunt copiii si oamenii civilizati!