| măcheamăăăî a întrebat:

Ce parere aveti de intrebarile luuungi de pe TPU? Dar de cele scurte?:S

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.cele lungi sunt de obicei pe dragoste si sex si sunt scrise de pustoaice disperate ca nu le mai vine ciclul...

| darrio2007 a răspuns:

Prefer intrebarile scurte si la obiect.

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Nu am nimic nici cu unele, nici cu altele. Marimile intrebarilor, sunt facute de cat de bine se pot descarca aceia. Cele scurte, sunt rezultate a unor utilizatori care trec direct la subiect, fara a mai ocoli, si a zice rapid, fara amanunte [chiar daca uneori anumite amanunte sunt necesare]. Cele lungi, a oamenilor care mai si ies din ideea lor, mai zic si unele amanunte s.a.
Cam asta ar fi de spus.
Am observat, ca cei de jos au zis si care fel de intrebari le prefera. Mie personal, imi plac cele putin mai lungi, mai ales daca este vorba despre o poveste interesanta:d. O zi buna si Paste fericit!

| Borgir a răspuns:

Personal le prefer pe cele scurte si concentrate dar si cele lungi pot fii frumoase

| RalucaAllen a răspuns:

Pai...imi plac mai mult intrebarile scurte, dar nu am nici o problema nici cu cele lungi, chair daca te plictisesti citind, raspuns si la ele.