| Roxy_Roxana_1998_IHjN a întrebat:

Ce inseamna cand visezi mama iubitului meu care nu am vazut-o niciodata, care este moarta?

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Nu cred in interpretarea viselor. visele sunt doar imaginatia noastra. uneori pot fi fapte care s-au intamplat, persoane pe care le-am vazut in realitate sau din poze (chiar si necunoscute), ganduri si asa mai departe.

| Gogu06 a răspuns:

Inseamna ca o sa ne parasesti cat de curand, a venit sa te anunte ca vine dupa tine, ia-ti adio de la familie, prieteni ca nu se stie cand vine mama soacra sa te ia sa iti arate lumea aialalta laughing