| JvKl a întrebat:

Ce țigări îmi recomandați? Sunt fata si nu sunt la început nu slabe gen glamour.

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu iti recomand nici o tigara.

| Wøodenpints a răspuns:

Pall Mall albstru, mi se par cele mai echilibrate. Sau Dunhill albastru.

| Mariapetrupanainte a răspuns:

Iti recomand niste acadele pe betisor big grinsunt cele mai bune si inofensibile au si o aroma foarte placutabig grin

| Batsy4Ever a răspuns:

laughing eu sunt vaper, dar fumez din cand in cand. Winstown Blue, sunt slabe si au o aroma placuta de mentol. 13.5 Lei pachetul :3