| d3nysa a întrebat:

Ce calitati trebuie sa aiba o femei/un barbat?

5 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Bun simt, sinceritate, intelegere, iubire, inteligenta, simtul umorului (neaparat ) etc.

| cretzufinish a răspuns:

Un barbat sa fie om, sau macar sa incerce. big grin

| danny7 a răspuns:

(despre femeie) inteligenta, sinceritatea, si o mare femeie de afaceri.

danny7

| DeniiMeow a răspuns:

Sa ma protejeze:Xsa ma iubeasca sa ma rasfete, sa fie inteligent sa aiba simtul umorului.sa abia bani:Xbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@BitterSweet mersi pentru descrierebatting eyelashesbatting eyelashes
Poi pentru mine, un baiat ar trebui sa fie: inteligent, ambitios, incapatanat, ogolios, glumet, materialist, filosof, sa aiba bmwbig grinbig grin, si o vila de-aia cat 10 casoaie smugsmug.