| ALM2000RO a întrebat:

Câți prieteni aveți aici pe TPU? Câți utilizatori ignorați? Câți utilizatori vă ignoră?
Eu am 10 prieteni, ignor 35 și sunt ignorat de 10.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

830 prieteni
400 mă ignora, probabil toți pentru că i am corectat
Nu ignor pe nimeni, sa dai ignore înseamnă să nu îți poți susține afirmațiile

| Mosotti a răspuns:

Eu am 63 prieteni, nu ignor pe nici unul, ignorat apar de 11.

| Nirvanaaa a răspuns:

Am 58 de prieteni pe TPU.
Nu ignor pe nimeni, ca nu îmi bat capul cu așa ceva.
Și mă ignoră 5.

| MeisterSchnitzel a răspuns:

Am 16 prieteni (cu majoritatea n-am absolut nicio treabă, m-am trezit numai cu cerere de la ei și am acceptat-o) și 5 utilizatori care mă ignoră. De ignorat n-am ignorat niciodată pe nimeni.
Pe celălalt cont situația era cam aceeași, mai mult sau mai puțin.

| ILikeBlackCats a răspuns:

46 de prieteni, 2 pe care ii ignor (mai exact, doua dintre conturile pustiului care injura) si 5 care ma ignora, (din care trei sunt conturile domnului 1onur-meh, nu i-am facut nimic, poate avea o zi mai proasta)

| Animeforlifee9921 a răspuns:

De ignorat am decat 1.
Eu sunt ignorata de 5 (cineva dintre cei 5 cred ca si-a inchis contul, nu imi apare niciun profil)
Prieteni tot 5.
Cred ca cei care ma ignora se saturasera de mine,pentru ca postam niste chestii penibile in loc sa ma fi dus la psiholog de atunci(si acum mai pun intrebari cringe, dar cred ca e mai bine fata de ce postam anul trecut).