| MeDyw0w a întrebat:

TPU! Revin din nou cu o problema la laptop-ul meu! Astazi, eram pe Google si vroiam sa scriu ceva anume. Dupa, am apasat parca pe tasta F1 si dupa ce am apasat pe tasta F1, a aparut ecranul mult mai larg si pe mine ma enerveaza ecranul larg foarte, foarte mult si eu chiar nu stiu cum sa scap de el. Va rog, ajutati-ma! Cum pot sa scap de ecranul larg si sa fac sa apara ecranul care era inainte?puppy dog eyesDau funda!happy

2 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Apasa esc, sau da cu mouseul in sus si da pe iesire si redeschizi browserul

| alExUtZaDraGUtzICa a răspuns:

Nu stiu.te rog... funda?:X