| oana_1876 a întrebat:

Buna eu sunt noua pe aici si am si eu o intrebare. Unde poti sa faci voluntariat unde sa ai grija de copii, sa petreci timp cu ei? Eu sunt din Constanta si am cautat anunturi pe internet si nu am gasit nimic de genul.

1 răspuns:
| Firefly a răspuns:

Intreaba-l/Intreab-o pe pe dirigintele/diriginta ta.Probabil in scoala ta se fac actiuni de voluntariat si profesorii sunt cei mai in masura sa iti dea detalii despre acestea.
Daca nu, poti merge la o Casa de copii (Sunt sigura ca nimeni nu se va supara ca vrei sa ajuti.Din contra.)