| DDDDDD a întrebat:

Acum pe 1 iunie, se organizeaza un bal mascat la scoala, si as vrea sa ma costumez in indianca. dar as vrea sa-mi confectionez eu ceva...stiti ca sa para mai "original". dar nu prea am idei, ce si cum.ma puteti ajuta? plizzz

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Ai putea sa te costumezi in Basescu cu Constitutia Romaniei in mana.Si prietenul tau(daca ai)in actorul acela francez care arata salutul romanesc la un post de televiziune francez.

2 răspunsuri:
| DDDDDD explică:

Eu ma gandeam la altceva.adica indianca. dar vr sa fie facut de mine, insa nu prea am idei ce, si cum ar trebui sa fac

| yupy a răspuns:

Pai ai putea sa te costumezi intr-un inger dar mai alt cumva.aripioare si o rochie alba