| dαɴЗ a întrebat:

Stie cineva desenul acela animat vechi (se afisa pe cartoon network sau minimax acum 5-6 ani) in care, aparent, dupa ce imi amintesc eu erau niste broscute sau testoase, nu mai stiu exact, insa erau vietati foarte mici ce traiau intr-o padure si incercau sa se reuneasca pentru a face o melodie impreuna, care este la sfarsitul sezonului, in ultimul episod. Ajutorul este apreciat. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| MistretulPufos a răspuns:

Toad patrol

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca te referi la "testoasa Franklin"?

| Arthiom a răspuns:

Cunosc animatia, dar nu imi aduc aminte titlul acum, o sa revin cu un raspuns.