| wannabe a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o masina de spalat automata pana in 9 milioane maxim 10. Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Uita-te si tu pe aici poate gasesti ceva http://www.domo.ro/......e_frontala gclid=CIaov9bxuKwCFQEm3godHD9EnQ Eu am una de la Daewoo cu bule de aer si sunt f multumita de ea, plus ca..., consuma putin curent, apa si detergent.

5 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Indesit,dar sa nu fie made China!

| HighByTheBeach a răspuns:

Mai bine nu o fa

| iFollowRivers a răspuns:

Indesit.eu am una de 10 ani si nu am probleme cu ea

| Sn1p3r a răspuns:

Eu am avut indesit de cativa ani si sunt foarte multumit de ea.Acum 2 saptamani am achizitionat alta si as fi vrut tot indesit, dar am gasit la acelasi pret de 1000 lei una indesit si una beko.Am optat pentru BEKO pentru ca avea mai multe programe, mai multe functii...In Domo daca te intereseaza, mai ales ca au ceva oferte acum!

| ploiesteanu a răspuns:

Am o masina cu bule LG de 15 ani. Functioneaza exceptional, consuma curent foarte putin, merge cu apa calaie (isi trage singura cata ii trebuie, regland volumul de apa calda ca sa ajunga la temperatura, cuva e de carbon, nu exista depuneri pe rezistenta sau cuva, nu folosesc calgon ca n-am de ce, spala si lucruri fine, haine de blana, costume de stofa, lucruri imposibil de spalat cu o masina care imbarliga rufa si-i uzeaza fibra rapid. Am fost in strainatate cateva luni si am fost nevoit sa folosesc o masina obisnuita. Imi rasucea rufa, dupa cateva spalari se cunostea ca nu mai e noua, ataca fibra. Masina cu bule nu face asa ceva, si in plus spala foarte bine. Toate firmele astea asa zis mari, nu cumpara tehnologia. Bosh, Wirepool etc. Cum sa cumpere ei de la niste coreeni, asa ca produc masini scumpe si mult inferioare fata de masinile ce folosesc tehnologia cu bule. Mai nou au aparut masini mixte folosind si tehnologia traditionala, pentru cei neobisnuiti cu asa ceva si care cred ca numai prin rotire si frecare una de alta, rufele se vor spala. Cumpara tehnologia noua, si nu vei regreta.