| alexandrubt13 a întrebat:

Texas El-Tex 1800 Minicultivator, 1800W, 230V, latime lucru 28-60cm, adancime lucru 26cm, electric -ce puteti spune de aceasta motosapa e buna pentru un teren de vreo 6-700 m de prasit arat in jurul casei?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Are mari dezavantaje:
1. Are nevoie de zeci de metrii de cablu electric, in care te poti impiedica.
2. Consumul de curent folosit e scump. E indicat sa folosesti alt tip, cu consum minim de benzina.

| UserRo10 a răspuns:

Nu merita sa cari dupa tine atata cablu si o sa ai lipsa mare de putere