| mateiciprian94 a întrebat:

Se poate face copie la cheie de usa metalica?(deoarece eu am un plastic negru la cheie, se aseamana cu cheia de masina)

Răspuns Câştigător
| LIN2010 a răspuns:

Sigur ca da, daca exista modelul brut la confectioner se face pe loc, daca nu atunci trebuie comandat, se face mai tarziu dar se face.Succes

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice chie poate fi copiata, daca exista in stoc modelul respectiv de cheie bruta.Numai bine.

| eliaclodia a răspuns:

Ma baiatule ma, ce tot urmaresti tu? Esti politician in fasa? Sau doar hot si nauc?

| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Cred ca da!

| mateiciprian94 explică:

Sunt din deva si au mai fost persoane care au mers sa isi faca copie la cheie de usa metalica si nu au reusit sa isi faca.De ce?

| mateiciprian94 explică:

Si sa inteleg ca doar daca ai cheia bruta se poate face copie? nu?

| bass75 a răspuns:

Da,se poate face copie, sunt masini speciale