| clawdya_8655 a întrebat:

Bună seara. M-ar interesa sa achiziționez o mobila de bucatarie de la Laguna Mobila. A comandat cineva de pe acest site sau a avut cineva contact cu vreun magazin laguna mobila? M-ar interesa dacă sunt ok. Multumesc

2 răspunsuri:
| 19Mary19 a răspuns:

Am vazut mobila Laguna și pare în regula. Nu am achiziționat și nu știu cum este pe termen lung dar pare a fi o firma serioasa.

| onmarket2011 a răspuns:

Nu am cumparat de la laguna dar am am facut mobila pe comanda aici https://clickwood.ro/ si a fost totul ok