| Alin1929 a întrebat:

Salut!
Vreau să învăț IT, Front End mai exact, am găsit o grămadă de cursuri pe internet, dar nu știu ce să spun, mi se par exagerat de scumpe, nu e problema prea mare asta, adică după ce învăț îmi recuperez banii înzecit, problema e că nu știu dacă fac ce spun ei...
Cineva care a cumpărat un curs de Front End și chiar a meritat, poate să îmi recomande și mie please?
Mulțumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Incearca initial sa nu te avanti in a da bani pentru cursuri, deoarece acum exista destule gratis, pe net.Te sfatuiesc sa postezi si in aceasta comunitate, vei primi raspunsuri mai diverse si mai numeroase decat aici.

https://www.reddit.com/......%C4%83tor/

Doua raspunsuri din alta discutie,, Daca crezi ca front end in ziua de azi inseamna doar HTML, CSS si JS raspunsul e NU. Daca ai timp de studiat 1-2 ani si esti om serios atunci ia de aici.'' aici fiind linkul asta : https://roadmap.sh/frontend

,, de învatat singur poti, eu am invatat singur. Am intrat pe proiect ca back end dev si am vazut ca imi place mai mult front end ul, si am facut usor usor conversie cate el, am avut noroc ca mi-a si permis proiectul''

Succes!

1 răspuns: